Е-излог

(Фото) Parfois пролет/лето 2018: Недефинираноста е моја дефиниција

Недефинираноста е моја дефиниција – кампањата на Parfois мотивира размислување за етикетите кои (си) ги ставаме во текот на животот.

(Фото) Празнична кампања на Fashion&Friends:Let’s get the party started

Мултибренд концепт продавницата Fashion&Friends ја претставува празничната кампања за оваа зима „Let’s get the party started“ во која што главни протагонисти се победниците на YouTube шоуто кое беше организирано заедно со Wannabe магазинот. 

Fashion Group и „добредојде“ Macedonia Welcome Centre во кампањата „Со срце за секоја една”

Fashion Group и “Добредојде” Macedonia Welcome Centre се приклучуваат кон глобалната кампања “16 дена активизам против родово-базирано насилство”. 

Fashion Group започнува со онлајн продажба на своите брендови

Како најголема малопродажна групација на компании за текстил во регионот, која ги поседува правата на ексклузивност, франшиза и мастер франшиза за многу светски познати модни брендови, Fashion Group се стреми секогаш да внесе новитети и да обезбеди уникатно искуство за своите купувачи.

(Галерија) Geox: Машка колекција јакни есен/зима 2017

Geox ја презентира новата колекција на јакни во тренди и разновиден стил, комбинирајќи ја технолошкатата исклучителност и италијанскиот дизајн на јакната која „дише“. 

(Галерија) Geox: Женска колекција јакни есен/зима 2017

Новата Geox линија на јакни нуди модели во урбан и спортски стил, кои несомнено се тренди и совршено го рефлектираат ритамот на модерниот свет. 

(Фото) Halloween со Women’s Secret: Привлечно, удобно, секси

Woman’s secret го слави Halloween со извонредно секси колекција.

(Фото) Fashion&Friends колекција и кампања есен/зима 2017: The grass is always green

Најпознатата мултибренд продавница во регионот – FASHION&FRIENDS ја претставува рекламната кампања за есен/зима 2017 под наслов „ The grass is always green “. 

(Фото) Ултимативна удобност од Women' Secret

Трендот да се носат модели кои личат на пижами е сè уште актуелен, но овојпат Women’secret нуди супер модерни парчиња за времето поминато дома.

(Фото) Нови супер женствени пижами од Women' Secret

Оваа есен, Women’secret ја дополнува колекцијата пижами за да ги задоволи потребите на жените кои сакаат да се чувствуваат удобно и женствено без да ја жртвуваат удобноста.