Прва фотка во бикини: Каролина на меден месец во Мексико

2322 Views Јануари 11, 2018 Забава Редакција Емагазин

Нашата позната пејачка Каролина која минатата година се омажи со уменикот Михаил Корубин во овие зимски денови одмара на својот меден месец во Мексико. 

На својот Инстаграм објави фотографија како ужива во луксузниот хотел Номаде Тулум кој се наоѓа на 32 километри од Акумал во Мексико.

Медениот месец на Каролина започна во студената Канада, која сега ја заменија со тополото Мексико.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.