(Видео) Лила Филиповска ги почести своите фанови со секси „catwalk“

1347 Views Јуни 10, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска на својот инстаграм профил објави видео од секси „catwalk“ со што уште еднаш ја покажа својата фигура.

Видеото погледнете го ТУКА.

Фото: Инстаграм/Лила Филиповска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!