(ВИДЕО) Убавиците од рускиот „Плејбој“ се „разголеа“ во пресрет на Светското првенство во фудбал во Москва

1831 Views Јуни 12, 2018 Забава Никола Осило

Очите на светската јавност се свртени кон Русија каде што за некој ден ќе почне Светското првенство во фудбал.

Во таа чест убавиците на рускиот „Плејбој“ направија „фудбалска фото-сесија“ на која покажувајќи ги своите прекрасни разголени тела им посакаа добредојде на навивачите ширум светот.

Фото/Видео: Playboy Russia

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!