Марјана Станојковска ги почести фановите со секси-фотографија од летниот одмор

1007 Views Јули 5, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпознатите и „најзгодни“ македонски манекенки и ТВ водителки Марјана Станојковска ужива во летниот одмор од каде што ги поздрави своите фејсбук-фанови со фотографија во костим за капење.

„Sipping Margaritas with my Señoritas“, напиша Станојковска на својот Фејсбук-профил.Фото: Фејсбук/Марјана Станојковска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!